Krzysztof Wojtoń – Fotograf Ślubny

Nazywam się Krzysiek Wojtoń fotografia jest moim osobistym sposobem na odnalezienie samego siebie, w swoich kadrach chce zamykać emocje – momenty do których będziecie wracać przez całe życie. Podczas swojej pracy staram się nie wpływać na bieg wydarzeń, być zawsze tam gdzie coś się dzieje, gdzie jestem potrzebny a moje fotografie były naturalne nie pozowane.

Przed każdą sesją staram się dokładnie poznać moich klientów oraz ich wymagania dotyczące naszej współpracy, co obfituje w radość obu stron. Nie ma dla mnie nic bardziej satysfakcjonującego od szczerego uśmiechu moich klientów.  Jestem człowiekiem cierpliwym, otwartym, wesołym który rozumie ludzi oraz ich potrzeby, dlatego też uważam, że wspólnie możemy dojść do odpowiedniego kompromisu.

W mojej pracy niesamowicie liczy się dla mnie czas, który sprawia, iż staję się dojrzalszym człowiekiem i fotografem, jak również daje mi możliwość poznania wspaniałych ludzi, których nieśmiertelne wspomnienia na trwałe zapisuję w tło moich zdjęć.

Bycie fotografem może być przyrównane do małego dziecka. Zaczyna ono kroczyć przez świat nieporadnie, stopniowo stając na nogi, a niekiedy przechodząc w bieg. Podobnie jest ze mną jak i z każdym człowiekiem, którego pasją jest fotografia. Zaczynamy od robienia zdjęć rodzinie czy przyrodzie, a następnie przechodzimy na drogę gdzie zdjęcia zaczynają wyrażać naszą własną duszę. To praca gdzie „szef” jak i jego „pracownik” rozwijają się jak wiosenny kwiat, jak księżyc stopniowo dążący do pełni.

Słowa autorstwa Henri’ego Cartier-Bresonn’a wywierają na mnie ogromny wpływ- są one niejako moim mottem, motywującym mnie do owocniejszej pracy w roli fotografa:

„Myśl o zdjęciu przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o Tobie, a gdy już to się stanie musisz działać bardzo szybko.”

Serdecznie zapraszam! Zapewniam 100% zadowolenia przy miłej współpracy! :)